RadVentures-purjehduslomat tulevat!

Rad Sailsillä on ilo lanseerata lomaisempiin purjehduksiin keskittyvä RadVentures purjehduslomat! 

Vuonna 2019 järjestämme 1-2 viikon mittaisia purjehduslomia Kreikkaan, Kroatiaan sekä Karibialle, toki Suomeakaan unohtamatta. 🙂 Järjestämme reissut mahdollisuuksien mukaan flotilla-periaatteella eli useamman veneen yhteisvoimin. Kipparimme ovat kaikki kokeneita merikarhuja, joilla on vuosien kokemus purjehduksesta maailma merillä.  Sinulla on myös mahdollisuus kipparoida omaa venettäsi.

Hyppää siis rohkeasti messiin, jätä huolet himaan ja lähde meidän matkassamme purjehduslomalle ulkomaille! Tsekkaa lisää aiheesta Rad Ventures-nettisivuiltamme täältä: http://purjehdusloma.radventures.fi

 

Kreikan saaristossa on upeat puitteet viettää purjehduslomat.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *